NEJSME JEN DEVELOPEŘI, JSME ČESKÁ STAVEBNÍ FIRMA

Zlaté české ručičky

Jsme česká stavební firma a obvykle řešíme stavby na zakázku a interiéry. Když jsme ale přemýšleli nad nabídkou nemovitostí na českém trhu rozhodli jsme se pro realizaci Shell&Core projektu rodinných domů. Dnešní doba kdy každý chce individuální úpravy bydlení si tak může díky nám realizovat dům přesně podle svých představ – od požadovaných změn v dispozicích až po finální dokončení interiérů.
Hledíme na to aby ceny našich rodinných domů byly dostupné ale také, a to především, na kvalitu řemeslné práce a použitých materiálů.

Financování vyřídíme za vás

Vlastní bydlení vám změní život. Velice důležitá otázka se samozřejmě týká financování. Máte-li našetřeno, bude koupě nemovitosti snazší. Ale přesto i vás se týká zvážení možnosti vzít si hypotéku. A s tou se sami babrat nechcete.

Hypotéku za vás naši hypoteční specialisté rádi vyřídí. Celým procesem vyřízení hypotéky vás hezky krok po kroku provedou, tak, aby vše dopadlo dle vašich představ a bez komplikací.

Vyberou aktuálně nejvýhodnější úrokovou sazbu a doporučí vám, který bankovní ústav využít. Vyřeší za vás komunikaci s bankou, katastrálními úřady, stavebními úřady a případně i s pojišťovnou. Bezplatně.

Osobní přístup

Nechceme vám prodat dům, ale domov, kde se vám bude krásně žít. Proto narychlo nestavíme stovky nových domů ročně, ale rozhodli jsme se postavit 20 poctivých nízkoenergetických domů v malebné lokalitě Včelník.

Dům si člověk kupuje jednou za život. Dobře, šťastnější z nás možná víckrát. Někteří touží po ruchu velkoměsta a shánějí bydlení přímo ve víru dění… Jiní zas dávají přednost klidnému prostředí v souladu s přírodou, ovšem své práce a aktivit v metropoli se vzdávat nehodlají – ano, vypadá to, že mluvíme o vás.