Exkluzivní nabídka atypických bytů nedaleko Mníšku pod Brdy.

 

Prodáváme velké bytové jednotky s možností dvougeneračního bydlení. Byty jsou součástí námi postavené novostavby dvoupodlažního domu v nové zástavbě rodinných domů v lokalitě Na Včelníku, která je součástí Nové Vsi pod Pleší.

Samotná Nová Ves pod Pleší je v malebném prostředí Brdských vrchů cca 18 km od Slapské přehrady.

V přízemí domu s byty je provozována nově vzniklá soukromá Mateřská škola. Ve druhém patře se staví dva rozměrné byty o stejné dispozici a rozměru 143 m2. Byty budou dokončeny cca v únoru 2022.

Zkolaudovány budou jako dvě bytové jednotky, ale každý ze dvou velkých bytů je koncipován jako „dvojbyt“ jehož dvě části mají vlastní vchodové dveře, koupelnu, dva menší pokoje a jeden velký obývací prostor s kuchyní. Koupí jedné bytové jednotky o rozměru 143 m2 prakticky získáte dva stejně velké bytové prostory o velikosti cca 71,5 m2.

 

To je ideální řešení pro případ, že v blízkosti Prahy chcete:

Dvougenerační bydlení – bydlíte spolu, ale každá z generací má své soukromí a vlastní vchodové dveře.

Služební byty pro zaměstnance – rozdělení bytu pro více zaměstnanců, každý má své soukromí.

Byt na investici i bydlení – v jedné části velkého bytu bydlíte, druhou část bytu krátkodobě nebo dlouhodobě pronajímáte.

 

 

Přízemí školka, patro byty. Každý z velkých bytů má svůj balkón.

 

Školka a každý byt mají svůj samostatný vchod. Patro je velmi dobře odhlučněno, zájemce o byt se nemusí obávat hluku z MŠ. Naopak, pokud máte děti školkového věku, tak koncepci bytu v domě s mateřskou školou určitě oceníte.

 

Výhody bytu:

 

Vybavení bytu:

 

Rozestavěné schody do patra k bytům. Pod schody budou technické prostory a sklepní kóje pro každý z bytů

 

Vzadu jdou vidět dva pokoje, v popředí je velká obývací místnost

 

Pod oknem bude kuchyňská linka a tenhle pohled budete mít při vaření

 

Vstup na balkón

 

Pohled z balkónu

 

 

Ke každému z bytů náleží zahrádka velká 111 m2

 

 

Unikátem jsou 4 parkovací stání pro jeden byt

 

 

Cena bytu zahrnuje veškeré vybavení (mimo kuchyňské linky), 4 parkovací stání a zahradu. Cena je cca 65 000 Kč/m2 dle momentální rozestavěnosti.

 

 

Nutno vidět – osobní jednání

Tel.:  603 875 995

E-mail.: info@palazzio.cz

Volejte kdykoliv v době 9 – 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době.

 

Lokalita Na Včelníku

Velkou výhodou lokality je úžasná dostupnost do Prahy. Po Strakonické je to cca 20 minut jízdy autem. Z Mníšku pod Brdy jezdí autobus do Prahy cca každých 30 minut po celý den. Přímo před domem je autobusová zastávka se spojením do Mníšku, autobus jezdí minimálně jednou za hodinu a plánuje se přímý autobusový spoj do Prahy.

Samotná lokalita Na Včelníku je skvělá. Je to zástavba nových domů, na které se naše firma aktivně podílí. Sami zde bydlíme a máme i kancelář naší společnosti Palazzio stavební s.r.o. Nechceme aby Na Včelníku byl obyčejný „satelit“ a proto tady budujeme občanskou vybavenost. Na jaře 2021 jsme zde dokončili bistro, které Včelník krásně oživilo.

Bistro Sabattisimo

 

Máme další plány, jak lokalitu Na Včelníku pozvednout aby se nám tady všem krásně žilo. V prostoru naproti bistra plánujeme postavit multifunkční budovy, kde bychom chtěli mít obchod s potravinami, služby (kadeřnice, doktor apod.), menší wellness, fitcentrum, společenskou místnost pro pořádání akcí apod. Spolu s bistrem utvoří budovy takové menší náměstí.

 

Zde budou multifunkční budovy s obchodem apod. Vlevo je vidět bistro.

 

Předběžný návrh budoucího „náměstí“ Na Včelníku