Exkluzivní nabídka. Doporučujeme velmi zajímavou příležitost v žádané lokalitě Na Včelníku, Nová Ves pod Pleší. Jedná se o samostatně stojící dvoupodlažní objekt se sedlovou střechou, k dispozici bytová jednotka a nebytový prostor provozovny (cukrárna, kavárna, bistro).

Možno více variant prodeje – prodej celé nemovitosti, prodej samostatného bytu, prodej samostatné provozovny, pronájem provozovny.

Celková užitná plocha domu činí 250 m2 plus terasy 63 m2 a zahrada 577 m2. Nemovitost bude dokončena do stavu Shell&Core z tepelně izolační tvárnice YTONG LAMBDA YQ. Velkou výhodou pro kupujícího je možnost budoucího dispozičního řešení dle jeho požadavků. Shell&Core obsahuje základovou desku, hrubou stavbu bez vnitřních příček, kompletní střešní konstrukci s krytinou a tepelnou izolací, okna, vstupní dveře, venkovní fasádu.

Dispozice domu je v přízemí momentálně navržena takto: nebytový prostor s plochou 68 m2 plus sociální zázemí 12 m2. Patro domu má užitnou plochu 103 m2 plus terasa 30 m2 a skládá se z chodby, ložnice, pokoje, koupelny, toalety, pracovny, kuchyně a obývacího pokoje. V případě zájmu nabízíme možnost finální dostavby na klíč.

Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy.

 

Nutno vidět – osobní jednání

Cena: dohodou (dle rozestavěnosti)

Tel:  603 875 995

Volejte kdykoliv v době 9 – 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Provozovna cukrárny, kavárny či bistra

Hledáme provozovatele – nájemce nových nebytových přízemních prostor za účelem provozování cukrárny, kavárny , bistra, pekárny. Je možné i společné provozování (spolupodílnictví), nebo v rámci nájemného přednostní možnost odkupu prostor do osobního vlastnictví.

Hledáme jednotlivce, který by měl zájem o vlastní provoz,  nebo firmu, která plánuje rozšířit své aktivity. Nebytové prostory jsou rozděleny na kuchyňské zázemí, obslužnou místnost pro hosty+dětský koutek, sociální zařízení, vnější terasu k posezení, venkovní dětské hřiště, prostory pro zásobování i parkování a okolní zahrada. Nebytové prostory jsou prosvětlené a vzdušné – nutno vidět.

Objekt se nachází v nově vzniklé čtvrti rodinných domů (cca 250 rodinných domů) v blízkosti (cca 80m) frekventované komunikace Mníšek pod Brdy – Slapy  v Nové Vsi pod Pleší (lokalita Na Včelníku). Je zde i velkorysé parkování pro návštěvníky a také zázemí pro cyklisty.

Cena pronájmu dohodou – nutné osobní jednání

 

Byt 2+kk

Nabízíme k prodeji také novostavbu atypické bytové jednotky mezonetového typu 2+kk (lze upravit i na 3+kk) s terasou v žádané lokalitě Na Včelníku v Nové Vsi pod Pleší, kde naleznete velmi příjemné sousedy, krásný výhled,  přírodu a to vše v krátké dojezdové vzdálenosti od Prahy.

Plocha bytu činí 63 m2,  obytná terasa 15 m2 (možno přebudovat na prosklenou zimní zahradu).

Dispozice je řešena následovně: vstupní prostorná hala s technickým zázemím (možnost umístění vestavných skříní, pračky a pod.), přesun po pohodlném vlastním schodišti do patra a chodbičky, z které máte vstup do obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Z obývacího pokoje je vstup na nadzemní terasu (nachází se přímo nad vstupní halou). Dále je z chodbičky vstup do  koupelny i prostorné ložnice (v případě zájmu lze upravit na dva malé pokoje). Vytápění je podlahové a ohřev vody zajistí bojler.

V přízemí domu ve kterém se nabízená bytová jednotka nachází je umístěn rozestavěný nebytový prostor s plánovanou provozovnou cukrárny – bistra (možnost pronájmu v případě zájmu). Vlastník bytové jednotky má možnost  dokoupení zahrady o velikosti 100 m2 a až dvou parkovacích míst v uzavřené oplocené zahradě.